سامانه صورت وضعیت بر خط کشور

نرم افزار صدور صورت وضعیت بر خط جهت راحتی کار سازمان حمل و نقل کل کشور، انجمن های صنفی و شرکت های مسافربری طراحی و پیاده سازی شد.


نرم افزار صدور صورت وضعیت بر خط جهت برقراری یک سیستم جامع برای ثبت صورت وضعیت، بررسی تعداد مسافر جابجا شده و جلوگیری از تخلف شرکتها برای صادر نکردن صورت وضعیت جابجایی ها راه اندازی شده است. 

در گذشته امکان جمع آوری مکانیزه اطلاعات به صورت یکپارچه نبود و اطلاعات به صورت پراکنده و توسط نرم افزارهای مختلف جمع آوری میشد. که در طی این روند خطاهای انسانی و ماشینی پیش می آمد. امکان پاک شدن اطلاعات و از دست رفتن کلیه اطلاعات نیز وجود داشت. 
خطاهایی از این دست باعث ارائه اطلاعات نادرست میشد که در تصمیم گیری ها مبنا قرار می گرفت. در نتیجه نیاز به وجود نرم افزاری جامع احساس میشد.

نرم افزار صدور صورت وضعیت

سامانه مدیریت صورت وضعیت بر خط جهت جمع آوری اطلاعات سفرها و مسافران به صورت آنلاین و مجتمع طراحی و پیاده سازی شده است.

این سامانه مدیریت کاملی بر روی عملکرد شرکت ها دارد و انبار حواله ها و صورت وضعیت ها را مدیریت میکند. با استفاده از سامانه صورت وضعیت بر خط ثبت و گزارش تخلف شرکت ها امکان پذیر است و میتوانید برای صورت ها حواله صادر کنید.
از جمله فعالیت های این سامانه، صدور آنلاین حواله برای شرکت های مسافربری است و جمع آوری آنلاین اطلاعات مسافران و سفر ها توسط این سامانه انجام می گیرد.

این سامانه با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا پیاده سازی شده است و دارای امنیت بالا  و محیطی زیبا و آسان است.