سامانه بازارگاه حامی استارتاپ ویکند اصفهان آبان 1400

1400/08/19

تیم بازارگاه به عنوان یکی از مطرح‌ترین و مهم‌ترین سایت‌های فعال در حوزه فروش بلیط اینترنتی سفر به عنوان اسپانسر در رویداد استارتاپ ویکند 1400 حضور داشت.


استارتاپ ویکند اصفهان 1400 میزبان برترین و موفق‌ترین فعالان عرصه تجارت آنلاین بود. تیم بازارگاه به عنوان یکی از مطرح‌ترین و مهم‌ترین سایت‌های فعال در حوزه فروش بلیط اینترنتی سفر به عنوان اسپانسر در این رویداد تجارت آنلاین حضور داشت. استارتاپ ویکند یکی از طرح‌های موفقی است که طی چند سال اخیر در سراسر جهان با استقبال گسترده مواجه شده است. استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی و تجربی است که در آن ایده پردازان در حوزه‌های مختلف از برنامه نویسان، مدیران تجاری و عاشقان کسب و کارهای نوپا گرفته تا بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک، گرد هم می‌آیند و در یک آخر هفته به طرح ایده‌های خود می‌پردازند.

ویدئو کامل سخنرانی خانم مهندس مریم کهزاد در اختتامیه استارتاپ ویکند 1400

استارتاپ ویکند 1400

سامانه بازارگاه حامی استارتاپ ویکند اصفهان آبان 1400

در چند سال گذشته،‌ استارتاپ ویکندهای زیادی در ایران برگزار شده است. در این رویدادها که عموما با استقبال علاقه‌مندان همراه بوده، فرآیند جذب سرمایه به سمت ایده‌های جدید و جذاب تسهیل شده است. استارتاپ ویکند آبان 1400 در شهر اصفهان و از 19 تا 21 آبان برگزار  شد که تعداد زیادی از ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران در آن حضور  داشتند.

تیزر مربوط به استارتاپ ویکند را اینجا ببینید.