طراحی سایت های واکنش گرا

طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت رایگان، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت سریع، بهینه سازی سایت، طراحی سایت ریسپانسیو


امروزه یکی از نیاز های مبرم هر سازمان و شرکتی وبسایت اختصاصی جهت معرفی کسب و کار آن شرکت است. 

ما با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز مشتری و برآورد کردن زمان و بودجه، وبسایت موردنظر شما را برایتان طراحی میکنیم. در وبسایت های طراحی شده توسط ما شما می توانید از طریق پنل مدیریت کلیه اطلاعات  مورد نظرتان را تغییر دهید. آنچه در طراحی وبسایت حائز اهمیت است، حضور آدرس شما در نتایج اول جستجوی گوگل است. کارشناسان فنی ما با بهره مندی از آخرین متد های روز دنیا و استفاده از اصول سئو، سایت را به صورت بهینه طراحی میکنند. 

طراحی سایت

پس از مشاوره دادن به مشتری مطابق با سلیقه و نظر او طرح مورد نظر را در فتوشاپ طراحی میکنیم و بعد از تایید طرح فتوشاپی توسط او مراحل طراحی سایت آغاز می شود. در هر مرحله از روند طراحی سایت دموی سایت به مشتری نمایش داده می شود و تغییرات مورد نظر وی بر روی سایت اعمال می شود. در پایان بعد از تایید نهایی، سایت آپلود می گردد. سایت های طراحی شده توسط ما کاملا ریسپانسیو بوده و برای رزولوشن های مختلف طراحی شده است. کلیه اصول و موارد سئو در سایت اعمال می شود و مطابق با استاندارد های روز است.

سایت واکنش گرا چیست؟

به سایتی که با ابعاد و رزولوشن دستگاه های مختلف سازگاری دارد ریسپانسیو (responsive)  می گویند. در این نوع سایتها کاربران بدون توجه به ابعاد صفحه نمایش خود میتوانند به راحتی سایت را بررسی کنند و دیگر نیازی به تغییر اندازه صفحه نیست.

با توجه به گسترش استفاده کاربران از موبایل و تبلت، در فضای وب سایتی موفق تر خواهد بود که بتواند در ابعاد مختلف به کاربران نمایش درستی ارائه کند.

کلیه سایت های طراحی شده توسط ما به صورت ریسپانسیو طراحی میشوند  و با تمامی نمایشگر ها هم خوانی دارد.

از مزایای سایت های ریسپانسیو می توان سازگاری با همه سایزهای نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، تبلت و لپ تاپ و . .، انعطاف پذیری بالا، افزایش قدرت سئو و بازدید کنندگان سایت و در نتیجه محبوبیت بیشتر در بین موتورهای جستجو را نام برد.

انجام امور مرتبط با وب مستر

وبمستر یا مدیر سایت شخصی است که مسئول مدیریت محتوای سایت، طراحی، توسعه، بازیابی و نگهداری سایت را بر عهده دارد.
میشود گفت وبمستر در سایتهای کوچک همان سفارش دهنده سایت است. سایتهای طراحی شده توسط ما به گونه ای است که پنل مدیریتی کاملی در اختیار کاربر قرار میدهد که میتواند به راحتی با آن کار کند و سایت خود را مدیریت نماید.
وب مستر عملکرد سایت را از نظر سرعت و ترافیک بر روی سرور بررسی میکند. وظیفه چک کردن صحت لینک های موجود در سایت، لینک های شکسته و رفع اشکالات احتمالی را بر عهده دارد.

سئو سایت