نرم افزار حقوق و دستمزد وایا

نرم افزار حقوق و دستمزد با امکان تعریف مزایا و کسورات حقوق به دلخواه و تنظیم فرمول محاسبه اضافه کار و عیدی، خروجی مالیات حقوق و بیمه مطابق با آخرین تغییرات


  • امکان پردازش و پرداخت جامع حقوق پرسنل از زمان استخدام تا هنگام تسویه حساب بر حسب نیاز کاربر
  • اتصال و انتقال آسان اطلاعات از دستگاه ساعت زن به نرم افزار 
  • تهیه دیسکت بیمه و دیسکت دارایی با توجه به فرمت های ارائه شده و مورد قبول از سازمانهای مربوطه
  • امکان تهیه نسخه پشتیبان از برنامه جهت مدیریت و کنترل تمامی شعب
  • امکان فرستادن اطلاعات از سیستم قدیمی به سیستم جدید
  • تهیه و چاپ گزارشات پویا

نرم افزار حقوق و دستمزد وایا

نرم افزار حقوق و دستمزد وایا طرف قرارداد با سازمان بیمه و دارایی است و به راحتی توسط نرم افزار قادرید دیسکت بیمه و دارایی تهیه کنید. تعیین مبالغ مالیاتی، معافیت های مربوطه و تخصیص معافیت به کارمندان مشمول در نرم افزار در نظر گرفته شده است.

این نرم افزار کلیه عملیات مورد نیاز شما برای محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل تان را با سرعت و دقت بالایی انجام میدهد. مراحل کار با نرم افزار بسیار ساده است و شما بدون نیاز به دانش تخصصی میتوانید با آن کار کنید. پس از نصب نرم افزار وایا بر روی سیستم خود کلیه اطلاعات پایه و شیفت های کاری خودتان را وارد میکنید. ما برای راحتی استفاده شما از نرم افزار، اکثر عناوین را به صورت پیش فرض تعریف کرده ایم، کافیست شما عنوان مورد نظرتان را از لیست انتخاب کنید و دیگر نیازی به تایپ آن نیست.

در نرم افزار حقوق و دستمزد وایا شما میتوانید مزایا و کسورات دلخواه خود را تعریف کنید و برای آن درصد یا مبلغ درنظر بگیرید. به عنوان مثل میتوانید برای پرسنلی که بیشتر از 5 دقیقه از شروع ساعت کاری دیر کرد دارند دو برابر جریمه در نظر بگیرید.

شما میتوانید در حقوق و دستمزد وایا تقویم کاری دلخواه سازمانتان را تعریف کنید. مثلا میتوانید روز های پنجشنبه هر هفته را تعطیل مشخص کنید.

قسمتی در نرم افزار برای صدور مجوز ماموریت، مرخصی و اضافه کاری در نظر گرفته شده است. در این قسمت میتوانید برای پرسنل خود حکم مرخصی، ماموریت و یا اضافه کاری با جزییات کامل تعریف کنید.

اطلاعات وارد شده توسط شما در هنگام محاسبه حقوق لحاظ میشود ودر فیش حقوقی درج میشود.

نرم افزار حقوق و دستمزد وایا

تعریف حکم های مختلف برای هر پرسنل به صورت مجزا امکان پذیر است و شما میتوانید به هر کدام از پرسنل خود حکم حقوقی مخصوص به خودش را بدهید.

کلیه حساب کتاب ها در نرم افزار بر اساس فرمول هایی که  خودتان در نرم افزار تعریف کرده اید محاسبه میشود.

اگر بخواهید به یکی از پرسنلتان وام بدهید اینکار به راحتی توسط نرم افزار حقوق و دستمزد وایا امکان پذیر است و میتوانید در سیستم آن را ثبت کنید و  کسر اقساط را با شرایطی که مورد نظرتان است تعریف کنید، اقساط در پایان هر ماه در فیش حقوقی به صورت اتوماتیک از حقوق فرد کسر می شود.

نرم افزار حقوق و دستمزد وایا به راحتی با دستگاه های حضور و غیاب همخوانی دارد و میتوانید با اتصال نرم افزار به دستگاه، محاسبات ورود و خروج پرسنل را به صورت اتوماتیک انجام دهید.

نرم افزار کلیه اطلاعات مورد نظر شما را در نظر میگیرد و در پایان با گرفتن اطلاعات ورود و خروج پرسنل برای هر فرد بر حسب تعاریفی که در نرم افزار انجام داده اید فیش حقوقی صادر میکند.

توسط نرم افزار حقوق و دستمزد وایا می توانید گزارشات پویا تهیه کنید و چاپ بگیرید.