سیستم نظر سنجی پیامکی در حمل و نقل عمومی مسافر

نظر سنجی پیامکی راهی موثر ومفید برای اطلاع از نظرات استفاده کنندگان در مورد کیفیت خدمات شما می باشد.


نیاز به نظرسنجی در هر ارگانی نیازی مبرم است و سبب افزایش حس اطمینان و رضایت مندی مشتریان خواهد شد. شرکت وایا داده پرداز ویانا پس از مشاوره به شرکت ها و ارگان های دولتی کشور سیستم نظر سنجی آنلاین را برای آنها پایه ریزی کرد. این شرکت برای نخستین بار توانست سیستم نظر سنجی کاغذی مرسوم در سازمان حمل و نقل کشور را به نظر سنجی آنلاین تبدیل نماید. در ادامه توضیح بیشتری در مورد این طرح میخوانید.

نظر سنجی آنلاین

سامانه نظر سنجی سازمان حمل و نقل کل کشور

نیاز به گردآوری نظرات مسافران برای بهبود صنعت حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است. از سویی دیگر دسترسی به داده های مورد نظر در حجم بالا و سرعت زیاد با استفاده از روش های سنتی مانند فرم های کاغذی امکان پذیر نمی باشد. شرکت وایا داده با استفاده از یک سامانه تحت وب، توانسته است برای نخستین بار در صنعت حمل و نقل کشور گام تازه ای بردارد.  
به این ترتیب مسافران میتوانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ظرف کمترین زمان و به راحتی از طریق پیامک بیان کرده  و کار فرمایان صنعت حمل و نقل با در نظر گرفتن نظرات مسافران در جهت پیشبرد آن برآیند.
در مجموع این طرح با موفقیت در نوروز 1394 اجرا گردید و خدمات ارائه شده  به هموطنان  رشد مناسب داشته است و این مهم در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هم در بخش ناوگان و حمل و نقل عمومی جاده‌ای و جابجایی مسافر و هم در حوزه راهداری رضایت‌بخش می‌باشد. 

اگر نیاز به مشاوره در این زمینه دارید ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.